Kulisy Trójki

Szalone,eksperymentalne... działania (nie tylko) artystyczne

Filmy

monitoring pozycji

Przeżyjmy to jeszcze niejeden raz... :-)

Oj, działo się działo! Kto uczestniczył, ten wie, o czym mowa. Kto nie wziął udziału, nigdy się nie dowie, ile frajdy dało nam tworzenie naszego teledysku. Jest to efekt pracy uczestników zajęć artystycznych oraz grup filmowej i teatralnej.
Dzięki zespołowi IRA (WIELKIE DZIĘKI!) mogliśmy zrealizować pomysł na film, który miał być lip dubem. Czy nim jest? Z pewnością każdy ma na ten temat swoje zdanie. Życzymy Wam dobrej zabawy podczas oglądania!
UWAGA! Prosimy nie ściągać filmu.Tu odtwarzajcie, ile chcecie.

Parę chwil w naszej szkole

Dzień Sztuki

Podczas tegorocznego Spotkania ze Sztuką mogliście obejrzeć wiele ciekawych rzeczy. Prezentujemy tutaj zaledwie cząstkę tego, co drugoklasiści wykonali na zajęciach artystycznych (fotograficzno-filmowych). Oby tej kreatywności, poczucia humoru i pomysłowości nie zabrakło Wam/nam w przyszłym roku!

Interpretacje

Pastisze

Literatura i film

Po raz kolejny przekonaliśmy się,że warto poszperać w bogatym skarbcu literatury. I nie zawsze trzeba dzieła wielkich twórców traktować...poważnie. Odważyliśmy się połączyć nasze doświadczenia teatralne i filmowe...

Nasza wersja "Balladyny"-parodia

Gwiazdy niemego kina

Dawno, dawno temu bracia Lumiere zorganizowali swój pierwszy seans (1895). Wydarzenie to rozpoczęło epokę X Muzy i fascynację filmem. Z czasem pojawili się charakterystyczni aktorzy niemego kina. Grupa Filmowa Trójki zajęła się pewnym eksperymentem. Poniźej moźecie obejrzeć mały fragmencik.

Magia niemego kina...