Kulisy Trójki

Szalone,eksperymentalne... działania (nie tylko) artystyczne

Filmy

Jedz smacznie i zdrowo

Ach, ta reklama! Dzięki niej jedni tracą, a drudzy zarabiają. Oto nietypowa zachęta do zdrowego odżywiania...:)

Reklama


Nasze wzruszenia

Powiedz mi,a zapomnę,pokaż mi,a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. (Konfucjusz)

Poniżej możecie obejrzeć fragmenty spektaklu, który zrealizowała grupa teatralna w ubiegłym roku szkolnym. My wspominamy przygotowania do występu i sam występ z łezką w oku... Bardzo zżyliśmy się ze sobą...

Rozświetlić ciemność


O aktorze, który zapragnął stać się scenografią

Muza natchnęła Szymona, który na kilka kwadransów zespolił się z jednym z elementów naszej scenografii. Trzeba przyznać, że sprawiło nam to (wyłączywszy Szymona) niezwykłą frajdę. Obejrzyj filmik "Eksperyment Szymona"

Eksperyment Szymona


Próby i próbki

Czasem warto zajrzeć niespodziewanie na próbę grupy teatralnej. Co się tam dzieje! Nieustanne walki o role nieobecnych, turlanie się po podłodze, latanie z prześcieradłem, powtarzanie scen, ujęć, sekwencji...;). Nie można też zapomnieć o interesujących popisach "głosowych". Ćwiczenia dykcji, intonacji oraz modulacji głosu wyzwalają w niektórych chęć zaistnienia choćby na drugim planie. Zapraszamy do obejrzenia migawki pt."Przedrzeźniacz".

Przedrzeźniacz


Nieme kino w XXI wieku

Po obejrzeniu kilku filmów niemych wzięliśmy się do pracy. Zrezygnowaliśmy z koloru, wykorzystaliśmy kilka montażowych tricków i zrobiliśmy film. Nie było to łatwe. Najtrudniejszym zadaniem było napisanie scenariusza i podział ról. Etap zdjęciowy to pełna śmiechu zabawa.

"Nie taki wilk straszny" - fragment

Wytwórnia 3xC

Pokazujemy fragmenty filmów zrealizowanych przez grupę filmową Trójki. Część twórców sumiennie uczy się w LO 2, a niektórzy są już studentami. Jeśli dobrze poszperacie, zapewne znajdziecie na youtube wszelkie eksperymenty tej ekipy. Pozdrowienia dla starszych kolegów! :)

"Girl,Music & Rock`n roll" - fragment


"Gasnąca nadzieja"-fragment

Sondy, ankiety, przesłuchania...

Dawno, dawno temu grupa medialna Trójki wpadła na pomysł, aby zrobić film na Święto Szkoły. Po wielu godzinach poszukiwań odważnych, którzy nie ulękli się kamery, powstało dzieło pt. "Patron". Filmik pochodzi z 2008 roku.

"Patron"